Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers

Lubię czytać
Blog > Komentarze do wpisu

34tc - szczególne zdjęcie

Ktokolwiek ma ze mną jakiś kontakt przez FB, Instagram albo gdziekolwiek indziej w sieci, z pewnością już to zdjęcie widział. Co jednak nie powstrzyma mnie przed wrzuceniem go również tu :) A to dlatego, że jest to zdjęcie dla mnie szczególnie ważne. Właściwie od początku ciąży czekałam, żeby je zrobić.

Mamy takie cudowne zdjęcie z pierwszej ciąży - na blogu go nie było, bo nie pokazuję tu swojej twarzy. W każdym razie zdjęcie jest czarno-białe, w dość surowym klimacie, ale je uwielbiam i jest to moje absolutnie ulubione zdjęcie NAS. Miało znaleźć się na ścianie w naszej sypialni w formie foto-obrazu na płótnie, ale nie zdążyło, bo okazało się, że będzie nas więcej, więc... natychmiast wykluł się pomysł zrobienia drugiego zdjęcia. Takiego, które będzie pasowało do poprzedniego, ale z uwzględnieniem Maksa. Bardzo chciałam, żeby zdjęcie zrobiła ta sama pani fotograf i z tego powodu czekałam bardzo długo. Ostatecznie jednak nic z tego nie wyszło, mniejsza o to dlaczego... W każdym razie oto byłam już w 8 miesiącu, a zdjęcia nadal brak, zwyczajnie zaczęłam się bać, że nie zdążę, albo będę już wyglądać jak wieloryb (z doświadczenia wiem, że najlepszy moment na zdjęcia brzuszkowe to 7 miesiąc, ja w sumie już w 6 byłam konkretną "kulką"). Zmobilizowałam więc moich chłopców i dzięki umiejętnościom Męża zdjęcie powstało bardzo sprawnie, w domowych warunkach i dokładnie takie, jak chciałam. Niedługo oba będą zdobić ścianę, na którą patrzymy każdego ranka po przebudzeniu.

 

środa, 25 listopada 2015, berenika1000

Polecane wpisy

 • Rośniemy VII

  I tym sposobem dotarliśmy do końca 7 miesiąca :) Z 13 kg na plusie i taką oto "piłką" mieszczącą już prawie 2-kilogramowego brzdąca :)

 • Rośniemy VI

  Dziś kończymy 6 miesiąc, a zarazem II trymestr ciąży. Bilans: +10kg, około +30cm w obwodzie ;) Wizualnie przedstawia się to następująco :)

 • Rośniemy V

  Kończymy 22 tydzień, czyli 5 miesiąc, z bilansem +5 kg (to oznacza jakieś 1,5 w ciągu ostatniego miesiąca, chyba nie najgorzej?). A oto tzw. "różowa landrynka"

 • Instytut pamięci intymnej

  Jeśli znacie teledysk The Connells do piosenki „’74-‘75”, zestawiający szkolne zdjęcia osiemnastolatków z roku 1975 z ludźmi w-prawie-śr

 • Pół roczku

  Nie do wiary, moja mała córeczka skończyła w środę pół roczku! Minęło, jak jeden dzień. Spójrzcie, jaka już duża z niej panienka. Oddajcie mi mojego noworodka!

Komentarze
Gość: Corsyka, *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2015/11/25 18:30:17
Piękne!!!
Ma wszystko co powinno miec takie zdjecie:)
Bije z niego bardzo rodzinny ale i intymny-wasz klimat:)
-
2015/11/26 12:45:15
Przepiękne!