Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers

Lubię czytać
Blog > Komentarze do wpisu

Odwiedzinowo

Ostatnie dni upływają pod znakiem odwiedzin - albo ja odwiedzam, albo my jesteśmy odwiedzani ;) W czwartek spędziłam dzień z koleżanką i jej uroczą córeczką - ostatni raz widziałyśmy się, kiedy Julka była jeszcze w brzuszku, a teraz to już roczny berbeć :) Czas minął nam bardzo miło, a przy okazji pstryknęłam dziewczynom kilka pamiątkowych zdjęć. Ja też dostałam coś na pamiątkę i na szczęście - ślicznego pluszowego słonika :) Dopiero w domu skojarzyłam, że będzie mi przypominał nie tylko o tym miłym dniu, ale też o tegorocznych wakacjach - wieczorami oglądaliśmy kanał Comedy Central, który ma fajny zwyczaj z zagadkami (przed rozpoczęciem bloku reklamowego pojawia się zagadka, a po zakończeniu - odpowiedź) i jedna z nich bawiła mnie jeszcze długo potem. Co to jest: duże, szare i brzmi podobnie jak słowik? :)))

Dziś z kolei odwiedzili nas znajomi, na których weselu byliśmy pod koniec czerwca. Obejrzeliśmy zdjęcia z wesela i podróży poślubnej, pośmialiśmy się. Zajadaliśmy ciasto z borówkami, które upiekłam wczoraj i jest - nieskromnie mówiąc - pyszne. Dostaliśmy też prezenty - jeden z nich czekał na to spotkanie ponad rok, bo mieliśmy go dostać na naszym ślubie, na który ostatecznie znajomi nie dotarli. Niestety poczeka jeszcze trochę, zanim zrobimy z niego pożytek, bo jest to 1,5-litrowa butelka pysznej Kadarki, do której na razie mogę tylko wzdychać. Oczekiwanie osłodzi mi jednak na pewno drugi prezent, a mianowicie piękny "pamiętnik przyszłej mamy" z fotografiami Anne Geddes. Oglądałam już sporo różnych albumów tego typu z zamiarem zakupu, ale żaden mnie nie zachwycił. Ten jest idealny i do tego tak pięknie wydany!

Póki co jednak nie wpisuję nic... czekam do czwartku, bo mam pierwszą wizytę u lekarza. Mam nadzieję, że maleństwo nie spanikuje po raz drugi i nie wyśle mnie znów do szpitala.

poniedziałek, 16 sierpnia 2010, berenika1000

Polecane wpisy

Komentarze
2010/08/16 20:07:39
Ale fajnie :D Uwielbiam fotografie Anne Geddes :D
-
2010/08/16 20:32:12
Ja też uwielbiam Jej zdjęcia !
Ciasto chętnie bym zjadła ale nie moge bo dieta...
-
2010/08/17 09:58:36
Zawsze jest miło się spotkać :)
-
2010/08/19 08:39:11
O której masz dziś lekarza? 3mam kciuki, żeby wszystko było OK.